Львівська молодь запрезентує у Черкасах «Різдвяну коляду» Друк
Львівська молодь колядуватиме у Черкасах. 16 січня о 16 годині у філармонії міста Черкаси відбудеться перший фестиваль «Різдвяна коляда». Святкове дійство буде за участю ЛМГО «Українська молодь – Христові» та хорових колективів зі Львова та Черкас.

Львівська міська громадська організація представить різдвяний вертеп та відтворить традиції святкування Різдва на Західній Україні.

У фестивалі візьмуть участь хори та співочі колективи зі Львова та Черкас. Разом із організацією «Українська молодь – Христові» Черкаси відвідають хор «SOLI DEO», хор національної та духовної пісні «ВІРЛИ» (храму Пресвятої Євхаристії) та фольк-гурт «Марвінок».

Організаторами фестивалю є ЛМГО «Українська молодь – Христові», Черкаська міська рада разом із парафією Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ) міста Черкаси.

Також в рамках святкування відбудуться народні гуляння з колядками та щедрівками біля ватри та частуванням усіх присутніх гарячим вином та пряниками.

Як стверджують організатори, місійна поїздка в Черкаси надасть змогу об’єднати зусилля двох міст, обмінятися досвідом та позитивними емоціями. А найважливіше – дасть ще одну можливість поширювати добру звістку про народження Спасителя по всій Україні.

«Я щиро радію, що в Черкасах відбудеться вперше такий фестиваль, бо тут, на жаль, не є поширені різдвяні пісні та колядки. Ця ідея в мене назрівала вже давно. Тішуся, що Божий Промисел діє на благословенній Черкаській землі і вірю, що це добрий початок, який приноситиме гарні плоди на славу Божу», – сказав настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці о. Юліан Шеремета.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST