У Львові розпочинає роботу громадська юридична приймальня захисту права на освіту Друк
З 15 січня у Львові розпочинає роботу громадська юридична приймальня з захисту права на освіту. Громадську приймальню організовує Регіональний благодійний фонд "Резонанс" у рамках проекту "Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області".

Тут мешканці зможуть одержати відповіді на питання про те, як дитина може отримувати освіту, перебуваючи в медичному закладі; чи зобов'язаний вчитель проводити індивідуальні заняття вдома з дитиною-інвалідом і що робити, якщо вчитель відмовляється; за яких умов учень може бути відрахований зі школи; що робити, якщо дитину відмовляються брати до дитячого садка; що таке статут школи і хто його розробляє/приймає, або інші, які стосуються функціонування системи дошкільної та середньої шкільної освіти в Україні.

Консультації можна отримати телефоном 2439409, або безпосередньо у громадській приймальні у понеділок, середу та четвер з 12.00 до 16.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Лисенка, 38 (вхід з вул. Садовського). Попередній запис за тел.: 2439409.

Довідка

Громадська приймальня працює в рамках проекту "Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області", що реалізується Регіональним благодійним фондом "Резонанс". Відкриття приймальні стало можливим завдяки проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 років.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST