Конкурс на участь у програмі партнерства в галузі ЗМІ в Україні Друк
Українська програма партнерства у галузі мас-медіа, розпочата у 2002 році за фінансової підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США, зараз існує завдяки фінансовій підтримці Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Програма створює та розвиває довготривалі стосунки між відібраними і схожими за розмірами американськими та українськими мас-медіа організаціями й між окремими професіоналами, що працюють у цих організаціях. За час існування програми було організовано 24 партнерства, понад 80 американських експертів відвідали Україну та 130 професіоналів українських медіа організацій пройшли стажування в США. Ця програма була створена спеціально для вдосконалення знань, умінь та навичок з бізнесу, менеджменту та маркетингу незалежних українських мас-медіа організацій, а також для набуття досвіду спілкування з іноземними партнерами для розвитку майбутніх міжнародних медіа проектів.

Учасники:

  • регіональні друковані та теле-радіо організації;
  • незалежні (від політичних сил та місцевих органів влади);
  • інформаційні, що створюють новинний продукт для широкої аудиторії (спеціалізовані публікації брати участь у конкурсі не будуть).

Діяльність у рамках програми передбачає: Запровадження та підтримування багаторічного партнерства з американською медіа організацією. Протягом першого року фіналістам Програми Партнерства буде організовано:

  • Два групових стажування українських партнерів (десять днів) у США;
  • Два американських тренінги (один тиждень) в Україні для партнерської організації;
  • Підсумковий круглий стіл для українських партнерів із обговорення результатів проекту

Кінцевий термін подання заяв: 21 лютого 2011 року, понеділок, до 15:00

За додатковою інформацією звертайтеся: Світлана Жолобайло, Координатор Програми UMPP, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , IREX, вул. Саксаганського 36-д, 2-й під'їзд, 5 поверх, Київ, 01033, тел./ф.: (044) 537-0604

Завантажити аплікаційну форму: http://irex.ua/ua/announcements/2

 IREX

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST