Конкурс "Львів - перлина Європи, чи "Пластик-сіті"? Друк

Львівська обласна організація "Українського товариства охорони пам’яток історії та культури" оголошує студентський конкурс плакатів та все про проблеми збереження пам’яток Львова "Львів - перлина Європи, чи "Пластик-сіті"? Давно вже не таємниця, що старий ЛЬВІВ повільно, але невпинно руйнується. Багато людей зробили свій внесок як у його життя, так і руйнацію: хтось його збудував, хтось підтримує, хтось руйнує, хтось любить його, а комусь байдуже.

 

А що ТИ зробив, і де ТВОЄ місце? Невже тебе не турбує, що падають будинки, нищаться парки, руйнують скульптури? Невже наш сучасний Львів – лише цвинтар добрих намірів і перспектив, колос із позолоченої пластмаси? Стань голосом Міста! Витягни його із прірви між ностальгією та ігноруванням! Відчуй проблеми свого міста, поділись своїми відчуттями. Вклади частину своєї праці, думки, серця у збереження і відновлення свого Львова! Не будь байдужим до міста, в якому ТИ живеш і вчишся.

Закликаємо активно висловити свою позицію щодо ЛЬВОВА: пензлем чи словом. Ми сподіваємося прочитати й побачити у студентських роботах ЛЬВІВ: яким він був, а яким міг би бути і яким хотілося б його запам’ятати, про біль і надії нашого міста, його проблеми та красу одночасно.

Умови конкурсу: Плакати А2 формату, виконані у будь-якій техніці (+ бажана електронна копія); есе, об’ємом до двох друкованих сторінок А4 (12-тим кеглем з одинарним пропуском) чекаємо **ДО 15 ЛЮТОГО 2011 РОКУ**

Приносити плакатита надсилати есе просимо ** ЗА АДРЕСОЮ: ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури, Львів, вул. Коперніка 40А (щодня з 11 год до 16 год) з позначкою “На конкурс студентів”
**а також електронною поштою: loo.ukrtopik@ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
!! Разом із конкурсними роботами просимо подавати: прізвище та ім’я, вік, ВНЗ (факультет, група), поштову адресу та телефон!!

ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЧЕКАЮТЬ НАГОРОДИ, А КОЖНОГО УЧАСНИКА-ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ!!

Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати за вказаними телефонами:
2975852, 0936595432, 0982515351, 0934506107, 0672808494

Організатор: ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури
Співорганізатори: Студентське братство Львівщини, БФ “Збереження історико-архітектурної спадщини Львова“

Фото: lviv.4ua.info

Студентське братство

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST