Триває конкурс на участь у семінарі «Журналістські розслідування у сфері прав людини» Друк
Оголошується конкурс на участь у спеціалізованому семінарі «Журналістські розслідування у сфері прав людини», що організовує УГСЛ разом з громадської організації «М’АРТ» за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та МФ «Відродження».

Семінар є частиною освітнього курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини», який реалізується в рамках другого етапу плану дій національної освітньої програми «Розуміємо права людини».

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, вмотивовані активно діяти на підтримку та захист прав людини, які вже пройшли підготовку в рамках базових семінарів для журналістів Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» у 2009 та 2010 роках.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору для участі у семінарі є наступними:

- Наявність мотивації і планів, пов’язаних з проведенням журналістських розслідувань в сфері прав людини;

- Виконання завдань першого етапу дистанційної сесії та підготовка щонайменш одного матеріалу в рамках другого етапу дистанційної сесії навчального курсу;

Семінар проходитиме з 21 по 25 січня 2011 року у Чернігові .

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників семінару, витрати на проїзд до місця проведення семінару й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати свою кандидатуру на участь у Семінарі «Журналістські розслідування в сфері прав людини» та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти. Зареєструвати свою кандидатуру на участь у Семінарі можна зареєструвавши аккаунт на сайті програми та заповнивши (або змінивши) реєстраційну анкету.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою на участь у конкурсі, якщо Ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні особи: Костянтин Реуцький (моб. тел.: +380506280661) та Сергій Буров (моб. тел.: +380509219967)

Конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17:00 12 січня 2011 року.Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 14 січня 2010 року.

 Інститут масової інформації

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST