Байкери добрішають на очах Друк

Для дітей з вадами зору збиратимуть кошти дядьки на мотоциклах

Для дітей з вадами зору збиратимуть кошти дядьки на мотоциклах

3 14 по 20 квітня проходитиме третя акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця". "В її рамках відбуватиметься суспільний збір коштів на медичне обладнання для профілактики та лікування вад зору в дітей, - повідомила голова Львівського штабу фонду Марта Чопик. - Збір коштів здійснюватимуть волонтери".

Загалом збір коштів проходитиме у два етапи. З 14 по 18 квітня їх збиратимуть у школах, вишах, лікарнях та на підприємствах.

А уже 20 квітня волонтери вийдуть із благородною місією на вулиці. Дана акція також охопить обласні міста Львівщини. Зокрема це Стрий, Жовква та Дрогобич.

До благодійної акції також долучаться байкери. Вони організують міжнародний пробіг, який стартує 18 квітня у Львові і повинен закінчитися 20 квітня у Києві. Під час нього байкери заїжджатимуть у міста і збиратимуть там кошти для дітей із вадами зору.

Заплановано, що зі Львова на підтримку акції стартує приблизно 100 мотоциклів. Це будуть не лише байкери з України, а й з Польщі, Німеччини, Чехії та Словаччини.

"Збирати кошти на таку проблему ми вирішили невипадково, - каже Марта Чопик. - Адже за даними ВООЗ, щороку кількість сліпих у світі зростає на 1-2 млн осіб, кожні 5 секунд втрачає зір одна доросла людина, а кожну хвилину - одна дитина".

Збиратимуть пожертви близько тисячі волонтерів. Вони матимуть спеціальне посвідчення і ходитимуть зі скриньками. "Наразі ми не знаємо, яке обладнання закупимо, усе залежатиме від зібраної суми", - резюмувала Марта Чопик.

На Львівщині майже 24 з 46 тисяч дітей, обстежених офтальмологами минулого року, мають проблеми із зором. У понад 10 тис. із них під час огляду було виявлено різні патології.

Павло ПАЛАМАРЧУК,
  15 хвилин Львів, 10.04.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST