У Львові відкрилася молодіжна школа європейських християнських політиків Друк
9 січня у Львові розпочала роботу перша зимова школа Європейської християнської політичної молодіжної мережі (ЕСPYN). Цього року учасники з 9 країн дискутують на тему моралі та політики, і принципів християнської демократії.

Цьогоріч учасниками проекту є молодіжні лідери із України, Казахстану, Македоні, Молдови, Нідерландів, Литви, Грузії, Білорусі та Албанії.

Президент ECPYN Разван Бурлеану наголосив на тому, що саме християнські демократи повинні нести в політику мораль і християнські цінності. "Ми маємо будувати політику на моральних принципах, тоді вона буде моральною. І це завдання, перш за все, покладене на християнську демократію, організації та партії, що її сповідують та втілюють в життя в різних країнах", - зазначив Разван Бурлеану.

У перший день роботи школи з лекціями виступили: головний редактор часопису "Християнин і світ", професор УКУ Віктор Жуковський ("Мораль і політика"); Джаквес Базен ("Економіка і мораль"); президент Наукового інституту імені Грона ван Прінстера Християнського союзу Королівства Нідерландів Роб Нійгоф ("Базові принципи християнської демократії"); радник президента Румунії, професор Університету м. Бухарест Каталін Аврамеску ("Лідерство, мораль і суспільство"); Керівник відділу міжнародних зв’язків ECPM, регіональний представник у Південно-Східній Європі Лео ван Дюзбург ("Людська гідність").

Сьогодні, 10 січня, учасники школи зустрінуться з ректором УКУ Борисом Ґудзяком.

11 січня – зустріч учасників міжнародної школи з директором департаменту адміністрації мера м. Львова Олегом Березюком у приміщенні міської ради, а наступного дня – з Преосвященним Владикою Венедиктом (Алексійчуком), Єпископом Львівської архієпархії УГКЦ. 12 січня – подіумна дискусія щодо моральності в інформаційному суспільстві України за участі братів Капранових та поета Мультфільма Гагаріна.

13 січня о 17:45 відбудеться офіційне закриття зимової школи, в якому візьме участь віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко та народний депутат України Володимир Стретович.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST