Друга Всеукраїнська Школа аналітики Друк
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошує активних молодих громадян України взяти участь у «Другій Всеукраїнській Школі аналітики».

Мета школи - покращити навички аналітичної діяльності молодих фахівців-аналітиків.

В рамках школи будуть висвітлені теми:

  • «Аналітичні центри»,
  • «Соціологічні дослідження»,
  • «Економічна аналітика»,
  • «Громадська експертиза»,
  • «Регуляторна політика»,
  • «Аналіз політики».

Школа призначена для молодих людей віком 18-30 років, які активно і практично беруть участь в розвитку громадянського суспільства.

При відборі учасників пріоритетними будуть заявки від тих, хто може продемонструвати здатність винести практичну користь від школи на професійному рівні, використовувати отримані знання, навики і контакти. Школа аналітики буде проведена 17-20 лютого 2011 року.

Місце проведення – Чернігівська область. Організатори забезпечують учасників тренінговими матеріалами та харчуванням, а також покривають витрати на проїзд та проживання.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету та підготувати аналітичний матеріал з довільної тематики (обсягом 2500-5000 знаків). Анкета та аналітичний матеріал мають бути надіслані до 7 лютого 2011 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Результати відбору будуть повідомлені до 10 лютого 2011 року. Анкету можна завантажити на сайті Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.

Контакти: Максим Корявець, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (0462) 661127, 063 57 94 655, http://www.pfirs.org/, 14005 Чернігів пр. Миру 68 оф. 916

Завантажити аплікаційну форму

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST