Навчальний візит "Міжнародні організації - 2011" Друк
Центр міжнародного права і правосуддя запрошує до участі в навчальному візиті "Міжнародні організації - 2011" (4-15 березня 2011).

Головна мета поїздки - не тільки продемонструвати функціонування міжнародних інституцій, а й отримати нові знання, порівняти правові системи різних держав і рівень правової культури населення.

До програми ознайомчого візиту входить відвідування Ягелонського університету (Краків, Польща); Юридичної фірми Latham and Watkins (Франкфурт, Німеччина); Європейського парламенту, Європейського суду з прав людини, Ради Європи (Страсбург, Франція); Лозаннського спортивного арбітражу (Лозанна, Швейцарія) ; Віденського офісу ООН (Відень, Австрія); Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Женева, Швейцарія); Європейської патентної організації (Мюнхен, Німеччина).

Конкурсний відбір учасників навчального візиту буде проводитися за мотиваційним листом, який повинен бути спрямований на електронну пошту до терміну зазначеного в таблиці. Лист повинен містити ПІБ, контактну інформацію (телефон, адреса електронної пошти) і обгрунтування бажання кандидата взяти участь у навчальному візиті до міжнародних організацій. Формат файлу з листом:. Doc,. Docx,. Rtf. Обсяг листа - не більше 150 слів.

Після отримання підтвердження участі в Навчальному візиті до міжнародних організацій, учасник повинен в зазначені в терміни надати необхідну для відкриття візи інформацію і попередню оплату участі (перший трансферт). Інформація про необхідні документи, разом з додатковою інформацією про поїздку буде вислана після відбору учасників візиту.

Вартість Навчального Візиту 2011 складає 600 євро.

Витрати, які входять у вартість поїздки:

- Оплата проїзду (комфортабельний автобус з туалетом і міні-кухнею);
- Проживання та сніданки в готелях;
- Екскурсії університетами;
- Екскурсії в міжнародних інституціях;
- Екскурсія в м. Страсбург на катері;
- Витрати, пов'язані з відкриттям візи;
- Медична страховка.

Витрати, які несуть самі учасники:

- Додаткові екскурсії, відвідування музеїв, галерей і т.д.
- Харчування (крім сніданків, які входять у вартість поїздки);
- Проїзд у міському транспорті.

Порядок оплати. Перший трансферт (для бронювання готелів, автобуса тощо) - 250 Євро повинен бути сплачений за банківськими реквізитами, які будуть надані учасникам після їх відбору за мотиваційним листом. Залишок - 350 Євро - під час посадки в автобус у Львові.

NB! Також, всіх учасників чекає приємний пам'ятний сувенір від Центру міжнародного права та правосуддя та сертифікат, що підтверджує відвідання міжнародних організацій.

Контактна інформація:

Центр міжнародного права та правосуддя
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Офіційний сайт: www.cilj.org.ua
Телефон: +38 (048) 795 90 19

Програма заходу

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST