Тренінг з громадського подкастингу у Львові Друк
Студія громадського подкастинґу «Молодого радіо» запрошує до участі в тренінгу «Як (за)вести свій подкаст канал» у Львові 21-22 січня 2011 року. Захід розрахований на тих, хто збирається робити громадські подкасти й хоче здобути необхідні творчі та технічні навички.

До участі запрошуємо: керівників комунікаційних напрямів громадських організацій та ініціатив, студентів факультету журналістики, блоґерів, журналістів друкованих та інтернет-медіа Львова та інших міст України.

Тренінг проводиться у рамках проекту «Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів» громадської організації Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, ознайомиться з найцікавішими українськими та закордонними подкаст-проектами, дізнається, як створювати подкасти та просувати їх у соціальних мережах, а, крім того, самостійно запише та опублікує свій перший подкаст.

Тренінг проводитимуть:

  • Станіслав Шумлянський – директор Студії громадського подкастинґу та онлайн-радіостанції «Молоде радіо»;
  • Андрій Іздрик – редактор сайт «Подкастер» та літературного подкасту «Кабі.нет».

Для участі в тренінгу необхідно надіслати:

1. Коротку (0,5 сторінки) концепцію подкаст-каналу, який збираєтеся вести: ідея, мета (для чого він вам), на кого розрахований (аудиторія), планована періодичність виходу подкастів;
2. Коротку (0,5 сторінки) інформація про себе: ім’я, прізвище, де навчаєтеся/працюєте (вказувати те заняття, з яким безпосередньо буде пов’язана діяльність вашого подкаст-каналу), попередній досвід у подкастинґу/блогерстві/громадянській журналістиці, контактні е-мейл та мобільний телефон. Обидва документи прохання надсилати як додатки до листа з темою «тренінг з громадського подкастинґу у Львові» на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Останній день надсилання заявок – 16 січня 2011 року, однак група може бути сформована й раніше, тому заохочуємо подавати заявки, не чекаючи останнього дня. Участь у тренінгу безкоштовна. Проїзд учасникам з інших міст не відшкодовується. Тренінг проводитиметься у Львівській обласній бібліотеці для дітей (вул.Винниченка, 1). Випускники тренінгу матимуть можливість реалізовувати свої подкаст-проекти у рамках Каналу громадського подкастингу C-pod (c-pod.molode.com.ua).

Інформація про попередні тренінги з громадського подкастинґу:
http://molode.com.ua/?q=node/2867
http://molode.com.ua/?q=node/3035

Контакти: Станіслав Шумлянський, МІЦ “Медіа-М” - “Молоде радіо”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 592-11-38

 «Молоде радіо»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST