У Львові відбудеться «Вифлеємська гостина» для знедолених Друк
6 січня в Українському Католицькому Університеті відбудеться традиційна Різдвяна вечеря для знедолених – «Вифлеємська гостина». Це благодійна акція, яку студенти УКУ організовують уже 11-й рік поспіль.

Як повідомили організатори, участь у акції візьмуть близько 150 гостей та 10 волонтерів-студентів. Бажання долучитись до цьогорічної «Вифлеємської гостини» висловив також єпископ-помічник Львівський УГКЦ владика Венедикт (Алексійчук).

«Вифлеємська гостина» розпочнеться з Богослужіння. Також запланована духовно-культурна програма (традиційний український вертеп, колядки) та вечеря. Кожен гість отримає додому пакунки з продуктами та подарунками. Запрошення на вечерю можна отримати у найбільших храмах Львова.

Організатори нагадують, що єдиним джерелом фінансування цієї акції є благодійні пожертви, тому просять про матеріальну допомогу (кошти, продукти на приготування Святої вечері). «Того року нам вдалося зібрати 15 тис. гривень на акцію, цьогоріч маємо уже 10 тисяч», – зазначив один із організаторів вечері, студент ІІІ курсу УКУ Назар Петрів.

«Нам відомо, що це давня традиція, яку започаткував Митрополит Андрей Шептицький, тому ми намагаємося її відновити, – розповів Назар Петрів. – Ми прагнемо подарувати радість знедоленим, самотнім людям. Адже Різдво – це сімейне свято, тому ми хочемо показати цим людям, що вони не є за бортом життя».

Різдвяна вечеря для знедолених «Вифлеємська гостина» відбудеться у четвер, 6 січня, в корпусі філософсько-богословського факультету УКУ на вул. Хуторівці, 35а.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST