У школах Львова впровадять програму безпеки дітей в Інтернеті Друк
У школах Львова мають намір впровадити програму "Онляндія – безпека дітей в Інтернеті". Для керівників навчальних закладів міста пройшла інтерактивна зустріч-семінар щодо впровадження програми безпеки дітей в Інтернеті

Під час інтерактивної зустрічі керівники навчальних закладів дізналися про основні ризики, на які можуть натрапити діти, подорожуючи мережею Інтернет, та отримали конкретні поради, які допоможуть уникнути цих небезпек. Відбулася презентація сучасної моделі виховання у дітей безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Як відзначив генеральний директор компанії "Майкрософт Україна" Дмитро Шимків, у 2010 році "ми хочемо звернутися до батьків... Українські батьки не до кінця усвідомлюють, наскільки велику роль грає Інтернет у житті їхніх дітей, і недостатньо серйозно ставляться до їхньої онлайн-безпеки й захисту приватної інформації. Легковажне ставлення до небезпек віртуального світу може вилитися в цілком відчутні наслідки: від фінансових втрат до психологічного й фізичного насильства над дітьми", - сказав він.

 Освітній портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST