Львів’ян просять долучитися до соціального проекту «Бачити серцем» Друк
«Видавництво Старого Лева» запускає у Львові новий соціальний проект «Бачити серцем», повідомляє PR-менеджер видавництва Христина Тузяк.

Мета соціального проекту – допомогти вихованцям школи-інтернату № 100, що на вулиці Івана Франка, 119 у Львові. Справ у тому, що у цьому закладі навчаються діти з вадами зору. Щороку у школі відбувається випускний. Цього року троє випускників є напівсиротами. У їхніх сімей немає грошей на випускні сукні чи костюми, та й узагалі з незрячими дітьми рідко коли є гроші на щось окрім здоров’я. Проте у цих дітей є чудовий педагог, яка з ними виготовляє неймовірні речі - діти самі вироблять відкритки. Вироби, зроблені їхніми руками, є дуже гарні.

Відтак, організатори проекту «Бачити серцем» пропонують львів’янам допомогти незрячим, купуючи їхні відкритки.

Святкові відкритки можна придбати у «Видавництві Старого Лева», їх вартість становить 10 грн. Але ціна може змінитися, якщо є бажання пожертвувати більше коштів. Також вироби можна буде придбати у магазині «Львівські цяцьки» та у «Львівській майстерні шоколаду». Загалом є 90 відкриток, зроблених руками вихованців школи-інтернату.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST