Чиновники Львова обіцяють розрахуватися з громадськими організаціями за проведені в місті заходи Друк
До кінця року Львівська міська рада частково розрахується з громадськими організаціями за проведені заходи. Про це повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань В.Косів під час прес-конференції, на якій громадські організації висловили занепокоєнням з приводу заборгованості коштів з боку міської ради за проведені заходи у рамках соціально-культурних проектів у 2010 році.

Як інформує прес-служба ЛМР, уже сьогодні буде проплачено 626 тис. гривень, а до кінця року ще 1,1млн грн.

«Ще з 2006 року одним із пріоритетів роботи Львівської міської ради було обрано підтримку та розвиток громадських організацій та їх ініціатив. Одним із таких інструментів вже протягом чотирьох років є фінансова підтримка проектів громадських організацій, зокрема, конкурс соціально-культурних проектів. Навіть попри економічну кризу, що спостерігається в Україні вже другий рік поспіль, Львівська міська рада не лише зберегла, а навіть не зменшила фінансування цих проектів», – зазначив Василь Косів.

Він запевняє запевняє, що міська влада погасить заборгованості. «Усі зобов’язання, які є перед одержувачами бюджетних коштів, що мають бути погашені до кінця року, будуть виплачені. Якщо говорити конкретніше, то сьогодні 626 тис. буде проплачено у казначействі. Йдеться про програми в межах конкурсу соціально-культурних проектів не тільки у галузі культури, а й соцзахисту та напрямку спорту. Щодо інших заходів, то до кінця року буде проплачено 1,1 млн. грн.. Щодо проектів у галузі молоді і спорту, заборгованість буде оплачена у січні. Це чітка позиція міського голови. В цьому нема компромісів», – заявив Василь Косів.

За його словами, бюджет Львова катастрофічно не виконується. На сьогодні є 136 мільйонів заборгованості до міського бюджету, в тому числі, від оренди землі та майна.

«Цього року громадські організації вже отримали більше 1 мільйона гривень за проведені заходи у 2010 році, а також повністю погашено заборгованість за попередній рік», – додав начальник міського управління культури Андрій Вороновський.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST