Конкурс “Підтримка молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів” Друк
Антикризова Гуманітарна програма Інституту Відкритого суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного Фонду "Відродження" МФВ, та Міністерство України у справах України у справах сім’ї, молоді та спорту оголошують конкурс "Підтримка молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів".

Мета конкурсу - підвищення рівня зайнятості серед молоді в час фінансово-економічної кризи, покращити показники зайнятості серед непрацюючої молоді та студентства шляхом підтримки інноваційних проектів та програм, розроблених неурядовими організаціями, молодіжними центрами праці, центрами працевлаштування студентів та службами зайнятості у співпраці з бізнесом та місцевою владою.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, що працюють із молоддю та студентами, молодіжні центри праці, центри працевлаштування студентів при вищих навчальних закладах та профтехучилищах, міські та районні центри зайнятості.

Загальний бюджет конкурсу – 800 000 гривень.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 25 січня 2011 року.

Оголошення результатів конкурсу – 25 лютого 2011 року.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу, його пріоритети та аплікаційну форму для участі в конкурсі можна знайти в додатку до цього повідомлення та на офіційному сайті Міжнародного Фонду "Відродження".

Контактна особа: Григорій Баран, координатор проектів Антикризової гуманітарної програми, телефон (044) 205 39 26,  (044) 205 39 26, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завантажити: оголошення конкурс / аплікаційну форму

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST