Молодь вшанує пам’ять Біласа і Данилишина Друк
23 та 25 грудня 2010 року Львівський осередок громадської організації Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК) проведе ряд заходів вшанування 78 річниці із дня смерті Біласа і Данилишина – діячів ОУН, розстріляних у грудні 1932 року. Про це йдеться у повідомленні МНК.

23 грудня 2010 року в рамках вшанування імен В.Біласа і Д.Данилишина по всіх храмах Львова о 6:30 пролунають дзвони. Така акція відбудеться не вперше. Вперше її провели на Львівщині 1932 року, коли проходила страта ув’язнених у Бригідках. Незважаючи на відмінність конфесій, всі погодились згадати про тих, які поклали своє життя у боротьбі за Україну.

23 грудня 2010 року о 9:00 відбудеться молитва та покладання свічок на могилах Біласа та Данилишина на Янівському цвинтарі (м. Львів, вул. Шевченка, 12).

Також у рамках заходів з вшанування героїв 25 грудня 2010 року відбудеться екстремальна гра «Навздогін смерти», яка бере свій початок із м. Городок, що на Львівщині. Протягом гри учасникам доведеться подолати 59 км шляху – маршрут, за яким прямували Білас та Данилишин після нападу на пошту, а також виконати завдання на контрольних точках.

Гра проходитиме під гаслом: «Борці за Волю не вживають алкоголю, борці за Україну – не вживають нікотину».

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST