Комуністи заблокували доступ до публічної інформації Друк
Верховна Рада відмовилася розглянути закон про публічної інформації. За рішення розглядати цей законопроект у середу проголосувало лише 217 депутатів.

За це рішення не проголосувала фракція Компартії, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк перед розглядом законопроекту повідомив, що Головне науково-експертне управління Ради у своєму висновку наголосило, що в законопроекті при його доопрацюванні до другого читання була порушена структура, текст і обсяг законопроекту, який приймався в першому читанні, що суперечить статті 116 регламенту.

У зв'язку з цим Мартинюк зазначив, що парламент не може розглядати цей законопроект.

Після цього голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов і голова комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко спробували переконати Мартинюка поставити на голосування даний законопроект.

"Мені дуже шкода, що ви закликаєте мене порушувати регламент. Я досить активно працював під вашим керівництвом у регламентному комітеті, і ми завжди чітко дотримувалися регламентних норм", - сказав Мартинюк, звертаючись до Єфремова.

Після цього перший віце-спікер поставив на голосування документ, незважаючи на те, що він суперечить регламенту.

Після голосування Мартинюк зазначив, що документ не знімається з розгляду, а повертається в профільний комітет для приведення його у відповідність з регламентом.

 Українська правда

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST