Запрошення долучитися до реалізації проекту "Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області" Друк
Регіональний благодійний фонд "Резонанс" запрошує долучитися до реалізації проекту "Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області" та оголошує про початок формування моніторингової групи для виконання проекту.

Впродовж березня-квітня 2011 року в рамках проекту "Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області" будуть проведені дослідження з використанням соціологічних методик та методик якісного аналізу ситуації.

 

У зв'язку з цим, запрошуємо представників громадських організацій та активістів Львівської області долучитись до роботи моніторингової групи. У складі моніторингової групи ми будемо радо вітати працівників системи освіти, журналістів, студентів юридичних, соціологічних, педагогічних та інших спеціальностей.

 

До завдань моніторингової групи будуть входити:

1. проведення дослідження в десяти районах Львівської області, відвідуючи школи, дитячі садки та проводячи інтерв'ю з використанням підготованого інструментарію;
2. поширення інформації та матеріалів проекту;
3. підготовка описового звіту за результатами дослідження.

 

Попередній досвід значення не має, до уваги братиметься, насамперед, мотивація претендентів до подальшої роботи у сфері захисту права на освіту. Моніторингова група складатиметься з 15 осіб, при її формуванні буде враховуватись принцип максимального охоплення території Львівської області.

 

Дослідження будуть проводитись протягом березня-квітня 2011 року, кінцевий термін звітування – 30 квітня 2011 року. Графік роботи визначатиметься самими членами моніторингової групи, планується, що загальний час зайнятості не перевищуватиме 8-10 годин на тиждень.

 

Перед початком дослідження для членів моніторингової групи буде проведено семінар-тренінг щодовикористання моніторингових технік в програмах, спрямованих на захист прав людини та права на освіту зокрема.

 

Бюджетом проекту передбачено оплату праці членів моніторингової групи за проведення дослідження та підготовку звіту.

 

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб долучитися до команди виконавців проекту, просимо надіслати заповнену анкету до 5 лютого 2011 рокуза адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою „monitoring” або за адресою: 79016 м. Львів, вул. Декарта, 2/2.

 

Результати відбору членів моніторингової групи будуть оголошені до 10 лютого 2011 року.

 

Проведення моніторингу стало можливим завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

 

 

Керівник проекту: Олена Грабовська

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST