Нові конкурси Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду ”Відродження” Друк
Нові конкурси МФВ, оголошені Антикризовою гуманітарною програмою, спрямовані на підтримку центрів молодіжного працевлаштування, допомогу закладам культури, покращення умов життя соціально вразливих груп населення.

Конкурс “Підтримка молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів”, який оголошений у партнерстві з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, прагне підтримати ініціативи громадських організацій, що працюють з молоддю, молодіжних центрів праці, центрів працевлаштування студентів та служб зайнятості, спрямовані на організацію різноманітних заходів, акцій, програм, тренінгів та навчань задля підвищення рівня зайнятості серед молоді та студентства.

Конкурс "Трансформування закладів культури в осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійництва" має на меті підтримку проектів з покращення функціонування тих закладів культури, які потерпають через фінансову кризу, втім здатні оновити та розвинути свою діяльність, а саме: надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади. Окремий конкурс оголошено для закладів культури Донецької області (у співпраці з Донецькою обласною державною адміністрацією).

Оголошено також додатковий конкурс проектів "Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи" на території (для Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей).” Конкурс організований консорціумом МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» (Карпатський фонд) та Міжнародного фонду «Відродження» (МВФ) за сприяння the Emergency Fund OSІ та Антикризової гуманітарної програми МФВ. Мета конкурсу - надання фінансової підтримки ініціативам місцевих неурядових організацій, які надають соціальні послуги, що безпосередньо спрямовані на покращення якості життя людей, які постраждали від фінансово економічної кризи.

Детальнішу інформацію про умови участі у конкурсах, детальні умови та дані контактних осіб дивіться, будь-ласка, на сторінках кожного окремого конкурсу у відповідній рубриці сайту МФВ.

Довідково

Антикризова гуманітарна програма МФВ була започаткована у 2009 році заради збереження культурного та людського потенціалу держави та допомоги вразливим групам населення, що постраждали від наслідків фінансово-економічної кризи (безробітнім, дітям та молоді, багатодітним сім’ям, неповним сім’ям, інвалідам, самотнім малозабезпеченим пенсіонерам, іншим групам населення, які потребують соціальної допомоги).

Програма надає підтримку соціокультурним інституціям (закладам загальної середньої освіти, дошкільним закладам освіти, сільським клубам та бібліотекам), а також громадським та благодійним організаціям, які реалізують гуманітарні та соціальні проекти для дітей, що проживають у сільській місцевості та депресивних регіонах. Програма підтримує проекти на основі співпраці урядових інституцій та місцевих органів влади з громадськими організаціями, спрямовані на покращення працевлаштованості серед молоді, забезпечення сталості надання соціальних послуг дітям та особам з особливими потребами, збереження та розвитку селищних, районних культурницьких інституцій (клубів, бібліотек, музеїв тощо).

Контакти

Міжнародний фонд ”Відродження”
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
+380 (44) 461 97 09  +380 (44) 461 97 09
+380 (44) 486 76 29  +380 (44) 486 76 29
http://www.irf.ua/

 

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST