Спільні культурні проекти з європейськими організаціями Друк
Центр культурного менеджменту (Львів) оголошує конкурс серед мистецьких організацій України на участь у міжнародному проекті “Тандем”.

Мета проекту – пожвавити культурну співпрацю з країнами ЄС задля розвіювання існуючих стереотипів по обидва боки кордону, сприяти співпраці поміж українськими організаціями культури.

З червня 2011 до травня 2012 року 18 відібраних організацій з України працюватимуть у парі з партнерами з ЄС над спільними мистецькими проектами. Упродовж роботи координатори організацій-партнерів матимуть змогу здійснити взаємні двотижневі візити. На завершення проекту у травні 2012 року його учасники проведуть в Україні Тиждень європейського мистецтва і культури, залучаючи нові мистецькі практики та демонструючи спільні європейські цінності.

Проект впроваджується за підтримки Європейської Комісії та Європейського культурного фонду.

Відбір учасників проекту відбудеться у два етапи:

Етап 1: Оцінювання організацій-кандидатів за формальними критеріями (мотиваційний лист, попередній досвід міжнародної співпраці, резюме осіб, які братимуть участь у проекті, рівень володіння англійською мовою).

У березні 2011 року в результаті цього конкурсу буде відібрано 30 організацій з України та 30 організацій з країн ЄС, яких буде запрошено відтак на першу спільну зустріч в рамках проекту “Тандем”.

Етап 2: Оцінювання спільних проектних заявок, запропонованих відібраними кандидатами.

17-18 травня 2011 року відібрані організації зустрінуться у Києві, де впродовж 2 днів самопрезентацій та спілкування матимуть змогу знайти собі партнера з країн ЄС для реалізації спільного проекту. Після цього українські учасники запрошують потенційного партнера до свого міста на наступні 2 дні та та розпочинають роботу над підготовкою спільної проектної заявки, яку необхідно буде подати для участі у проекті “Тандем“.

В результаті конкурсу буде відібрано 18 спільних мистецьких проектів, які отримають фінансування від організаторів проекту (4000 євро кожен проект) та будуть представлені під час Тижня європейського мистецтва і культури у травні 2012 року.

Для участі у конкурсі організація-заявник повинна заповнити заявку встановленого зразка, що додається до цього оголошення конкурсу.

Заявка вміщає таку інформацію:

  1. Мотиваційний лист. У листі необхідно зазначити мотивацію організації на участь у проекті, а також коротко описати ідею пропонованого спільного проекту.
  2. Опис організації із зазначенням мети та цілей організації, попереднього досвіду міжнародної співпраці, планів на найближчі 2 роки (англійською мовою).
  3. Резюме керівника організації та/або координатора майбутнього спільного проекту.
  4. Копію реєстраційного свідоцтва організації.

Конкурс відкритий для інституцій культури України усіх форм власності. Аплікаційні документи потрібно надіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 15 лютого 2011 року.

Заявники будуть повідомлені про результати конкурсу не пізніше 10 березня 2011 року.

Будь ласка, телефонуйте або надсилайте свої запитання.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: (032) 241 82 32, (032) 241 82 32,.

Контакти: Ігор Савчак, Центр культурного менеджменту, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://www.kultura.org.ua/

Завантажити аплікаційну форму

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST