Львівська мерія налагоджує співпрацю з громадськими організаціями Друк
Протягом двох днів, 20 та 21 грудня, громадські організації Львова представлятимуть свою роботу у Львівській міській раді.

Під час сьогоднішньої зустрічі свої плани на наступний рік запрезентували близько сотні громадських організацій.

"Як правило, в громадську роботу ідуть дуже активні люди, які можливо якийсь певний біль через себе пропустили. Робота з людьми старшого віку, робота з дітьми чи робота з неповносправними - цим всім займаються громадські організації, які мають підтримку міста. З другої сторони ми також тішимось великою співпрацею з церквою, що священики працюють сьогодні разом з містом і роблять багато добрих справ. Власне сьогоднішня зустріч дає можливість запланувати нашу спільну роботу на наступний рік", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

В рамках програми "Перший кар’єрний крок" відбулась зустріч з громадськими організаціями.

"Це робоча зустріч з метою стратегічного планування спільних дій на 2011 рік. Основна мета зустрічі - надати можливість громадським організаціям за презентувати себе та свої плани, створити сприятливу платформу для розвитку ідей та проектів з різних напрямків. Ми хочемо разом розшити та зміцнити громадські ініціативи та рухи", - зазначила під час виступу заступник начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галина Бордун.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST