У Львові музиканти допомогли святому Миколаю зібрати іграшки для сиротинців Друк
У львівському клубі «Пікассо» відбувся благодійний концерт “Рок-Збір”, організований управлінням у справах сім’ї та молоді ЛОДА спільно з Молодіжним Об’єднанням “ГРАНІТ”.

Метою концерту, було зібрати м’які іграшки та подарунки для сиротинців. У концерті взяли участь гурти «Джек о'Лентерн», «ҐорҐішелі», «Йорий Клоц», «Фіолет», «Хмародери», «FREE BREATH».

Акцію щедро підтримали молодіжні магазини Львова ("Горгани", "Трембіта", "Трактор" "Команчеро", "8 нота", "Бумеранг", "STI-Group", "Кінопалац", "Наш Формат"), котрі допомогли з призами на лотерею під час концерту.

Цього разу вдалось зібрати декілька сотень нових іграшок та новий дитячий одяг.

"Згідно з музичним наповненням, це була одна з найяскравіших подій за останні місяці. Деякі гурти до цього концерту мали тривалу паузу, а ми вперше презентували наші композиції у новій обробці" – розповів Данило Петрушенко з "Йорого Клоцу".

Як зазначають організатори, дуже важливою є можливість за допомогою концерту залучити більшу кількість молоді до благочинної діяльності, а рок-концерт є найоптимальнішою формою донесення ідеї доброго вчинку до широкого молодіжного загалу.

"Ми постійно беремо участь у благодійних заходах. Зараз ми маємо змогу допомогти конкретним особам, дітям, котрі найбільше потребують уваги і не лише до свята Миколая – щось схоже варто робити постійно. Якби нас запросили в дитячий будинок прийти поспілкуватись з дітьми, чи якось інакше долучитись, ми б безумовно погодились" – коментує Тамара ҐорҐішелі, учасниця гурту "ҐорҐішелі"

"Наступним кроком, буде відвідання сиротинців, щоб не лише вручити подарунки, одяг, а й приділити трішки уваги дітям, побавитись з ними", – зазначив Орест Кондратович, координатор заходу.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST