Пиво і алкоголь вночі таки поза законом Друк

Виконавчий комітет Львівської міської ради вдруге прийняв рішення про заборону продавати алкоголь уночі: з 10-ї години вечора до 10-ї години ранку.

 

Високий Замок, 22 грудня 2010

Як інформує прес-служба Львівської міської ради, перед тим Галицький районний суд своїм рішенням змусив мерію скасувати рішення про продаж алкоголю. Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що цього вимагав Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва у Львівській області.

“Ухвала суду поставила під сумнів прийняте рішення виконкому, – каже мер Львова. – Щоб бути у правовій площині, виконком вкотре підтвердив своє рішення. Ми живемо у правовій державі, але, на жаль, є деякі неточності у законодавстві. Тому тепер ще раз підтвердили, що у Львові заборонено продаж алкоголю та пива у нічні години”. Андрій Садовий просить підприємців дотримуватися рішення виконкому. З порушниками пообіцяв розправлятися позбавленням ліцензій на торгівлю.

Коментар для «ВЗ»

Андрій АНТОНИЩАК, голова громадської організації “Я – львів’янин”

Наша громадська організація вимагала від виконкому скасувати незаконне рішення. Не розумію, чому виконком вдруге прийняв заборону продажу алкоголю? Вони можуть і десять таких рішень прийняти. Я зрозумів, що виконком “має в носі” суд, прокуратуру. Це повний “беспредєл”. Ми збираємося звернутися по допомогу у прокуратуру та до суду.

Високий Замок, №№242(4374))

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST