У Львові проведуть безкоштовні навчання для бізнесу Друк
Усіх охочих започаткувати свій бізнес навчатимуть безкоштовно. Таку можливість отримає той, хто відвідає з 27 до 29 грудня безкоштовний тренінг «Соціальне страхування для бізнесу», який організовує Львівський міський центр підтримки бізнесу.

«Тренінги, семінари та навчання з основ ведення підприємницької діяльності проводяться в рамках реалізації Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2009-2010 роки. На цьому тренінгу вивчатимуть систему соціального страхування, як єдиний засіб збалансування інтересів держави, підприємств та найманих працівників. Розглянуть єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Та основні переваги розвитку накопичувального (державного та недержавного) та добровільного (недержавного) ризикового соціального страхування в Україні», - розповіла координатор тренінгу Світлана Дорош.

Довiдка. Усі охочі можуть взяти участь, попередньо зареєструвавшись у відділі економічного розвитку управління економіки Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, 429 каб.) та за тел.: 297-57-64, чи електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST