Центр „Жіночі перспективи” планує провести гендерний аудит на підприємствах Львова Друк
Західноукраїнський центр „Жіночі перспективи” заохочуватиме працедавців, які впроваджують гендерно чутливі практики на своїх підприємствах.

Про це сказала заступник голови Західноукраїнського центру „Жіночі перспективи”, керівник проекту „Права працюючих жінок” Марта Чумало під час прес-конференції сьогодні.

Марта Чумало розповіла, що центр „Жіночі перспективи” планує провести так званий гендерний аудит на підприємствах Львова, щоб заохочувати працедавців міста впроваджувати гендерно чутливі практики на своїх підприємствах.

„Ми хочемо дослідити кількість грошей, які отримують чоловіки та жінки на відрядження, розподіл посад між чоловіками та жінками і термін перебування на одній посаді чоловіка і жінки” – сказала Марта Чумало.

Марта Чумало додала, що за результатами аудиту планується напрацювати спільно з працедавцями програму гендерного балансу на підприємстві.

„Якщо всі – і чоловіки, і жінки – працюють у рівних комфортних умовах, то це тільки на користь бізнесу” – сказала керівник проекту „Права працюючих жінок”.

Голова Західноукраїнського центру „Жіночі перспективи” відзначила, що практика гендерного балансу на підприємствах вже давно впроваджена у таких країнах, як Швеція та Фінляндія.

За словами Марти Чумало, однією з економічних помилок держави є те, що вона не використовує потенціал жінок, на освіту яких витрачала ресурси. "У Швеції поняття гендерного балансу якраз і з’явилося тоді, коли держава замислилася над економічним потенціалом, що мають жінки" - сказала Марта Чумало

 Інтернет-газета "Вголос"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST