Нічліжка для бездомних просить допомоги у підприємців Друк
У зв’язку з настанням холодної пори року, управління соціального захисту Львівської міської ради та Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян звертаються до всіх львівських підприємців, організацій, установ та просто небайдужих у разі можливості долучитись до формування стратегічного запасу харчів та одягу для бездомних.

«Із настанням зимових холодів винятково актуальним постає питання забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. Майже 2 роки у Львові в Центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому особи, що опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Отож, будемо вдячні за будь-яку допомогу, оскільки навіть маленький внесок кожного, стане вагомим вкладом у велику справу», - розповідає керівник управління соціального захисту Ольга Лесюк.

З питань співпраці, прохання звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних громадян: тел. 2331049 або 2331479, адреса: вул. Кирилівська, 3а.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST