Конкурс міні-грантів для підвищення рівня обізнаності молоді Друк
Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права в рамках «Програми по боротьбі з ксенофобією і расизмом в Україні», що здійснюється за фінансової підтримки Бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США, оголошує конкурс міні-грантів.

Мета конкурсу – сприяння ініціативам у сфері підвищення рівня обізнаності студентської молоді щодо питань толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення.

Проекти мають включати заходи неприбуткового характеру, які стосуються молоді та неформальної освіти. З огляду на це, прийнятні проекти пропозиції можуть включати такі види діяльності (але не обов’язково обмежуватися ними):

 • Створення і діяльність студентських дискусійних груп та університетських етнічних організацій;
 • Створення та інформаційна підтримка тематичного блогу, групи у соціальній мережі, і т.п.;
 • Розробка і проведення інформаційно-освітніх кампаній з питань культурної різноманітності на базі вищих освітніх закладів і/чи студентських об’єднань з метою виховання поваги до культурної різноманітності та толерантності, у т. ч. проведення таких заходів, як культурні фестивалі, художні виставки, студентські/громадські форуми, програми з інформування;
 • Розробка механізмів для налагодження постійної співпраці або створення постійного комітету у складі представників місцевих правоохоронних органів, студентських об’єднань та етнічних і меншинних груп населення на базі вищих навчальних закладів для покращання процесів координації та передачі інформації про повідомлені факти насильства або переслідування.

Заявки мають відповідати таким вимогам:

 • Проект має передбачати діяльність в наступних регіонах України: АР Крим, Одеська, Донецька, Закарпатська, Львівська області.
 • Заходи проекту повинні безпосередньо бути спрямованими на поширення ідеї толерантності, різноманітності та недискримінації.
 • Проект повинен передбачати розробку і проведенні інформаційно-освітніх програм на базі вищих освітніх закладів, студмістечок, студентських об’єднань.
 • Проектні пропозиції мають включати інформацію щодо проявів расизму і ксенофобії в регіонах, де працює організація.
 • Проектні пропозиції мають передбачати систематичне активне використання нових медіа з метою відображенням усіх заходів, що проводитимуться організацією в рамках проекту.
 • Заявники повинні бути зареєстрованими неприбутковими організаціями згідно чинного українського законодавства (гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам).
 • Заявники повинні бути прямими виконавцями проекту, а не посередниками від імені інших організацій.

Бютжет одного проекту може становити до 2 500 дол. США.

Максимальний термін фінансування проекту: 1 лютого 2011 р. – 31 серпня 2011 р. Термін реалізації проектів може бути різним у залежності від проекту, але має не перевищувати 7 місяців. У разі успішного виконання, проект може бути подовжено на подібний термін із додатковим фінансуванням.

Відбір організацій залежатиме від вагомості надісланих пропозицій, організаційної спроможності заявників, стратегії довгострокового стійкого розвитку і т.ін. Переможців конкурсу буде оголошено наприкінці грудня 2010 р. – початку січня 2011 р.

Як подати заявку?

Організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають надіслати електронною поштою:

 • аплікаційну форму українською (російською) мовою (форма додається);
 • резюме проекту англійською мовою (1-2 стор.);
 • резюме основних виконавців проекту;
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Термін подання заявок: пакет документів повинен надійти до 21 грудня 2010 року включно на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «На конкурс грантів»

Зверніть увагу!

 • проектні пропозиції, що надійдуть після 17:30 21 грудня 2010 року, не розглядатимуться;
 • причини відмови у підтримці проекту не повідомляються та не обґрунтовуються;
 • результати конкурсу будуть повідомлені організаціям електронним повідомленням;
 • у випадку позитивного рішення щодо надання гранту ABA ROLI залишає за собою право остаточного корегування разом із заявником запропонованого плану заходів та бюджету з метою найбільш ефективної реалізації проекту.

Якщо у Вас є запитання, просимо писати ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або телефонувати: (44) 459-0150.

Контакти: Катерина Козлова, ABA ROLI, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (44) 4590150, http://www.abarol.org/

Додаток 1 Загальна інформація

Додаток 2 Аплікаційна форма

РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST