Моніторинг дотримання права на освіту у Львівській області Друк
Регіональним благодійним фондом "Резонанс" (м. Львів) розпочато реалізацію проекту моніторингу дотримання права на освіту у Львівській області.

Предметом моніторингу є аналіз дотримання чотирьох принципів – складових права на освіту, а саме: наявності освіти, її доступності, прийнятності та адаптованості.

Проект спрямований на виявлення системних загроз для повноцінної реалізації права на освіту в Україні та сприяння впровадженню ефективних механізмів його захисту.

В рамках проекту передбачено проведення аналізу українського законодавства та локальних нормативно-правових актів на предмет їх відповідності міжнародним стандартам дотримання права на освіту і розробка рекомендацій щодо вдосконалення національного законодавства та покращення практики застосування діючих правових норм у цій сфері. Проектом також передбачена підготовка моніторингової групи для виконання завдань проекту, систематизація та оприлюдення результатів моніторингу, розробка та поширення методології проведення моніторингів дотримання права на освіту в Україні.

Якщо у Вас є будь-яка інформація стосовно тематики проекту, пропозиції, побажання чи рекомендації, або Ви бажаєте долучитися до реалізації проекту – просимо писати на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контакти: Олена Грабовська, Регіональний благодійний фонд “Резонанс” (м. Львів), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://resonance.at.ua/

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST