Єдиний простір спостережних комісій України Друк
Громадська організація "Маю право" шукає партнерів щодо співучасті у реалізації проекту "Єдиний простір спостережних комісій України".

Проект “Єдиний простір спостережних комісій України” направлений на вирішення питань відносно ефективності роботи спостережних комісій при Департаменті виконання покарань, а саме: активізація їх роботи, та подальше їх вдосконалення. Саме тому, що до участі у роботі спостережних комісій залучається дуже мало громадян, громадські організації - цю роботу виконують люди, які є робітниками органів виконавчої влади. Вони не готуються до цієї роботи, ця робота не оплачується. Тому мало ефективно є робота всієї комісії.

Проект “Єдиний простір спостережних комісій України” - це єдиний інформаційний ресурс, завдяки якому спостережні комісії отримають первісну і корисну інформацію. Обмін досвідом і пряма лінія підтримки надасть можливість у скрутній ситуації знайти рішення, оперативно отримати відповідь на питання.

Запрошуємо до партнерства громадські організації та громадян, які вже є членами спостережних комісій, чи мають бажання долучитись до цієї діяльності.
Контакти

Контакти: Віталій Демченко, ГО “Маю Право”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 06153-45167, http://www.sposterejni.ru/, ICQ: 299890931, Skype: center77berdyansk

 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST