У Львові відбулася конференція "Розвиток відповідального лідерства в країнах ЦСЄ" Друк
2-3 грудня у LvBS відбулась Міжнародна конференція Розвиток відповідального лідерства в країнах ЦСЄ. Організаторами конференції стали Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Спільнота «Соціально Відповідальний Бізнес» (Спільнота СВБ) за підтримки міжнародних організацій: Асоціації розвитку менеджменту в ЦСЄ (CEEMAN) та Академії бізнесу в суспільстві (EABIS).

Конференція стала майданчиком для представників бізнесу та бізнес-освіти Центрально-Східної Європи для обговорення найкращих практик і подальших шляхів розвитку компетенцій у сфері соціальної відповідальності бізнесу (СВБ). Це перша подія не лише в Україні, але й в регіоні, у фокусі якої стала тематика відповідального лідерства і компетенцій соціально відповідального бізнесу у східноєвропейському контексті.

«За різними дослідженнями бізнес в регіоні Сх. та Центральної Європи відстає від розвинутих країн у впровадженні питань корпоративної соціальної відповідальності у свої стратегічні плани та бізнес-моделі. Український бізнес дану тему сприймає дуже часто хибно як філантропію, або як частину ПР стратегії власника, натомість користь і бізнесу, і середовищу має місце лише у випадку інтеграції КСВ у модель бізнесу. Ми також хочемо подивитись на дане питання з точки зору компетенцій відповідального лідера, або лідерів на різних рівнях організації, які щодня приймають багато рішень, що впливають на успіх бізнесу, а також на оточенняю» - зазначає Софія Опацька, директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Під час конференції менеджери із соціальної відповідальності та людських ресурсів великих компаній, представники бізнес шкіл та асоціацій бізнес шкіл з регіону поділились досвідом впровадження навчальних програм та освітніх програм з розвитку компетенцій, які вимагаються соціально відповідальними компаніями. Учасники з Польщі, Росії, Словенії, Угорщини та України проговорили, які саме компетенції та підходи з їх розвитку, стануть більш корисними у регіоні, в якому компанії ростуть швидко, але також повинні зростати відповідально.

«Соціально відповідальний бізнес вимагає лідерів, які мають візію, та компетентних менеджерів, які цю візію поділяють. В Східній Європі компанії все частіше стикаються з браком менеджерів, які розуміють виклики сталого розвитку і здатні адекватно на них реагувати. Без впровадження питань соціальної відповідальності бізнесу на рівні освітніх програм в освіті та внутрішньокорпоративних програм поява нової генерації лідерів та менеджерів неможлива. Саме тому Спільнота СВБ передає навчальні кейси, розроблені на основі практик МТС та Метінвеста, для впровадження в українських університетах та бізнес школах. » розповідає Володимир Воробей (Спільнота СВБ, Партнер)

Конференцію відвідали представники IEDC Bled School of Management (Словенія), Kozminski University (Польща), Міжнародний інститут бізнесу (Україна), Вища школа економіки Санкт-Петербурзького державного університету (Росія), Києво-Могилянська бізнес-школа (Україна), Бізнес-школа м. Ашріджу (Великобританія), Київський інститут бізнесу та технологій (Україна), Warsaw School of Economics (Польща), Future Considerations (Великобританія), KOVET (Угорщина), Ernst&Young, Крафт Фудз Україна, Київстар Дж. Ес.Ем., Укрсоцбанк, СКМ Group, МТС, Кока-Кола, Метінвест, Volksbank, Славутич, Sun InBev Україна, Johnson&Johnson, ДТЕК та інші.

"Ця конференція в своєму роді була справді унікальною, тому що привнесла асболютно нові погляди і предметні пропозиції для бізнесу Центральної і Східної Європи. Компанія "САН ІнБев Україна", частина Anheuser-Busch InBev дякує організаторам за перші ефективні кроки з розвитку" Відповідального лідерства" в Україні! Ми віримо в це також сильно, і готові разом створювати "Better World" ("Кращий світ") для нашого суспільства." Олександр Загнибiда, менеджер з розвитку Корпоративних відносин Sun InBev.

 Львівська бізнес-школа УКУ

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST