Стартував онлайн ресурс “Розвиток ОГС” Друк
Українські ОГС постійно мають можливість саморозвитку через різноманітні семінари, тренінги та консультації, які організовуються переважно міжнародними донорами.

Проте потенціал розвитку організацій є невичерпним, а сам інституційний розвиток є постійною потребою. Саме тому пропонуємо Вам он-лайн платформи - місця, де постачальники послуг з організаційного розвитку та ОГС можуть знайти одне одного.

Що таке портал "Розвиток ОГС"?

Онлайн платформа "Розвиток ОГС" - це унікальний інструмент, основним завданням якого є допомогти українським організаціям громадянського суспільства самостійно зорієнтуватися на ринку послуг з організаційного розвитку.

Платформа "Розвиток ОГС" використовує підходи Веб.2.0, що означає що самі користувачі наповнюють контент ресурсу.

Адреса сайту: http://ngomarket.org.ua/

Хто створив портал "Розвиток ОГС"?

Онлайн ресурс "Розвиток ОГС" було створено у межах проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) п’ятирічної програми, яка фінансується Агенцією з Міжнародного Розвитку США (USAID), та виконується Pact. Int.

Над розробкою та створенням порталу працював проект UNITER спільно з групою фахівців у сфері організаційного розвитку організацій громадянського суспільства. Дизайн та програмування - студія Perevorot.

Хто може реєструватися на порталі?

Реєструйтеся як провайдер (НГО, комерційна організація або фізична особа), якщо Ви спеціалізуєтеся на наданні послуг з організаційного розвитку для ОГС

Реєструйтеся як користувач (організація або фізична особа) якщо ви зацікавлені у розвитку своєї організації

Які можливості має платформа ‘Розвиток ОГС’?

* Біржа послуг
* Провайдери
* Послуги
* Події та Календар
* Блоги
* Бібліотека
* Можливості

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST