Завершується прийом заявок для участі молодіжних та дитячих громадських організацій у конкурсі програм і заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім`ї на 2011р. Друк
Умови участі молодіжних та дитячих громадських організацій у конкурсі програм і заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім`ї на 2011 рік, який проводить управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.

Термін подачі проектів до 6.12.2010 року включно.

Конкурс проводиться за пріоритетними напрямками, які забезпечують ефективне розв’язання соціальних проблем дітей та молоді:

1. Підтримка молодіжного руху, національно-патріотичне та духовне виховання молоді.

2. Оздоровчі та відпочинкові заходи для дітей і молоді (мандрівництво, подорожі, туризм, вишколи на природі і т.п.).

3. Формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі (паління тютюну, алкоголізм, наркоманія ВІЛ-СНІД).

4. Підтримка творчої та обдарованої молоді.

5. Всебічна підтримка та захист сімейних цінностей, підготовка молоді до подружнього життя, формування відповідального батьківства та материнства.

6. Запобігання асоціальним проявам в сім’ї (жорстокості, насильства, алкоголізму).

7. Сприяння зайнятості молоді та підтримка молодіжного підприємництва (навчально - інформаційні заходи).

8. Демографічна, гендерна політика, протидія торгівлі людьми.

До участі в конкурсі не допускаються організації або їх подальша участь у конкурсі проектів на 2011 р. може бути припинена у разі, коли:

1. Статус і діяльність організації суперечать Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» від 1 грудня 1998 р.N 281-XIV та змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 19 жовтня 2006 року N 271-V.

2. Організація станом на 1.12.2010 р. не здала фінансову звітність за попередньо проведені проекти у 2010 р., профінансовані управлінням молоді, сім`ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

3. Більшість учасників проекту (заходу) не є мешканцями Львова;

4. Встановлений факт подання організацією недостовірної інформації;

5. Заявка на участь у конкурсі подана після закінчення встановленого для цього терміну;

6. Заявка не містить повного комплекту необхідних документів.

7. Організація не має ознаки неприбутковості.

Заявка, програми та відповідні проекти на їх виконання, затверджені керівним органом (головою) громадської організації, подаються за відповідною формою (Додатки 1 та 2).

Критерії фінансової підтримки заходів молодіжних та дитячих, громадських організацій на 2011 р.

І. Для організацій, які вже фінансувались управлінням молоді, сім`ї та спорту у 2010 р. фінансова підтримка на 2011 р. буде базуватись на основі проведеної роботи цими організаціями у 2010 році, а саме:

1. Рівень проведення заходів.

2. Якість поданих документів на фінансування та вчасні терміни їхньої подачі.

3. Фінансова звітність за проведені заходи.

ІІ. Організації, котрі вперше подають документи управлінню молоді, сім`ї та спорту на бюджетне фінансування своїх проектів (програм) у 2011 р. необхідно подати в управління молоді, сім`ї та спорту, окрім заявки на фінансування, наступні документи:

1.Копію статуту

2.Копію свідоцтва про реєстрацію.

3. Копію довідки про неприбутковість.

Фінансова підтримка такій організації буде надаватись у розмірі не більше 4000 грн., оскільки управління молоді, сім`ї та спорту не володіє досвідом співпраці з цією організацією та її фінансовою дисципліною і звітністю. Протягом року, якщо ця організація виконала на належному рівні свій проект (проекти) і здала в зазначений термін фінансову звітність, можна на її прохання, при умові наявності вільних невикористаних бюджетних коштів, за погодженням із профільною депутатською комісією та комісією фінансів та планування бюджету профінансувати додаткові проекти даної організації, спрямованих на ефективне розв’язання соціальних проблем дітей та молоді.

ІІІ. Управління залишає за собою право на організацію та проведення молодіжних масових заходів, на які не подані проекти, але вони приурочені до святкових державних, релігійних, молодіжних, місцевих дат.

Після закінчення терміну подачі заявок на фінансування молодіжних заходів управління молоді, сім`ї та спорту опрацьовує подані документи від МГО згідно з вищенаведеними умовами та подає проект ,,Календарного плану на 2011 р. програм і заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім`ї» (після прийняття міського бюджету на 2011 р.) на погодження профільній постійній депутатській комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення та постійній комісії фінансів та планування бюджету.

Заявки, програми та відповідні проекти на 2011 р. приймаються в управлінні молоді, сім`ї та спорту (каб. 519, конт. тел. 297-5917)

Термін подачі проектів закінчується 6.12.2010 року.

Взірець аплікаційної форми - додаток 1

Взірець заяви - додаток 2

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST