NGO Connection Day 3 Друк
"Дні інформаційних технологій для НУО" стали вже доброю традицією в Україні. Останні два заходи показали значну зацікавленість представників третього сектору до інновацій в сфері інформаційних технологій та зібрали багато позитивних відгуків від учасників заходу та тих, хто слідкував за подіями в онлайн.

Сьогодні ми раді анонсувати третю подію спільної ініціативи корпорації Microsoft та міжнародної громадської організації PH International із проведення навчальних заходів для представників громадських організацій, які працюють в Україні.

В рамках заходу будуть проведені навчальні та практичні семінари, показані інформаційні продукти, які допоможуть полегшити роботу організації представлені безкоштовні освітні програми у сфері інформаційних технологій, сучасні інструменти Web 2.0, методи просування веб-ресурсів в мережі Інтернет. Окрім цього, учасники матимуть нагоду поділитись власним досвідом використання інформаційних технологій для виконання завдань, що стоять перед різними НГО.

Детальніше: http://ngoconnect.wordpress.com/anons/
Завантажити анкету: http://ngoconnect.wordpress.com/anketa/

В рамках NGO Connection Day 3 (Дня інформаційних технологій для НГО - 3) традиційно проводиться конкурс на найкраще застосування інформаційних технологій для розвитку організації або вдосконалення робочих процесів.
Детально про конкурс: http://ngoconnect.wordpress.com/konkurs/

Організаційні аспекти:

Дата проведення: 3 грудня 2010 року

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 75, 4-ий поверх, компанія «Майкрософт Україна»

Цільова аудиторія: Керівники та ІТ-адміністратори всеукраїнських або регіональних НУО с широкою організаційною/програмною мережею, ІТ інфраструктурою, комп’ютерними класами тощо.

Кількість учасників: для участі у семінарі буде відібрано 100 учасників

Фінансування: корпорація Microsoft забезпечує фінансування даного заходу, отже участь у семінарі є безкоштовною. Під час заходу буде організовано харчування (перерви на каву та обіди). Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу.

Транспортні витрати для учасників з інших міст України покриваються частково (уточнення при безпосередньому контакті).

Анкети на участь у заході та презентації проектів на конкурс надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Буду радий відповісти на всі запитання по email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном (050) 676 3231.

Контакти: Олег Давиденко, IDEA, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (050) 676 3231

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST