У Львові відкриють виставку творів незрячих дітей Друк
5 грудня у Палаці мистецтв відкриється виставки «Зір затриманий в долонях». Під час виставки відбудеться перегляд фільму та аукціон з продажу творів незрячих художників під назвою – «Подаруй дитині казку». Мета виставки – показати візуально світ очима незрячих.

Авторами робіт є 40 незрячих людей з цілої України, більшість з них – діти. Ідея проекту належить засновнику Молодіжної мистецької фундації "Берег Батьківщини" Христині Береговській.

"Ми дали нашим митцям люмінесцентні фарби з полотном. Тема їх творів – "Як я відчуваю красу світу". Вони бачать декорацію світу через почуття. Їхні картини – це імпульси мрій, фантазій і переживань. Вони сповненні потужною силою Духа й енергії. Наша мета – вкотре в Україні показати таланти людей позбавлених зору. Ми влаштовуємо аукціони з виручених коштів придбаємо казки написані шрифтом Брайля для інтернату дітей позбавлених зору з Кіровограда. З проханням посприяти у купівлі книг, до нас звернулась директор інтернату", – пояснила Х. Береговська.

Процес малювання картин художниками відзнятий на відео з доданим інтерв’ю. Під час відкриття виставки також відбудеться презентація фільму – "Історія створення виставки".

Відповідно до концепції виставки, її огляд відбуватиметься у темному просторі, біля кожної картини буде поставлений прожектор, який пускатиме сніп ультрафіолетових променів локально на картину. Під дією штучного освітлення фарби дають "ефект сяйва". Після експонування у Львові, виставку буде презентовано у Посольствах України у світі.

У відкритті виставки візьмуть участь: голова Львівської ОДА Василь Горбаль, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, представники бізнесу, інтелігенції.

Місце проведення – Львівський палац мистецтв, вул. Коперніка 17. Відкриття о 18.00.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST