Продовжено термін прийому заявок для участі у конкурсі «Студенти для парламенту 2010-2011» Друк
До 29 листопада 2010 року продовжено конкурс на участь у стажуванні в Парламенті України «Студенти для парламенту 2010-2011».

Якщо Ви: студент 3-5 курсу, маєте аналітичні здібності, великі амбіції та бажаєте побувати у «шкурі державного службовця», не гайте і заповнюйте анкети на конкурс в програмі "Студенти для Парламенту», що проводиться ГО «Молодіжна Альтернатива».

Мета проекту: виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи помічниками-консультантами народних депутатів, та у аналітичних групах при ВРУ.

Як стати учасником проекту

Для того, щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи "Студенти для Парламенту" потрібно:

  • бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом Київських вузів.
  • розбиратися у сучасній політичній ситуації
  • мати аналітичні здібності
  • Кандидат на участь у проекті заповнює анкету.

 

Надсилайте анкету за: ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , по факсу (044) 486 49 77, або за поштовою адресою: Україна, Київ-053, вул. Обсерваторна 11\1 оф. 214.

Перший етап – співбесіда в ГО Молодіжна Альтерантива

З 10 по 30 листопада керівництво Молодіжної Альтернативи проводить співбесіди з кандидатами на участь у проекті; той хто проходить цей етап виходить у другий тур.

Другий етап – співбесіда в ВРУ

З 1 по 30 грудня проходить другий тур співбесіди. Другим туром є співбесіда з керівниками відділів Верховної Ради, народними депутатами Верховної Ради, Головами комітетів Верховної Ради. Переможці працюють за проектом у комітетах ВРУ протягом 8-ми місяців

Про проект

Цей проект було розпочато у 1996 році.

Протягом 1996-2010 років близько 2000 студентів київських вузів та студентів з регіонів пройшли стажування практично в усіх комітетах ВРУ. Їх повсякденна робота включала в себе:

  • Моніторинг регіональних та національних ЗМІ
  • Редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку
  • Аналіз документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку, міжнародних відносин (наприклад, розвитку підприємництва, приватизаційних процесів, розвитку банківського сектору, державного будівництва, виборчого законодавства, місцевого самоврядування)
  • Переклади нормативно-правових актів інших країн
  • Відповіді на запити до народних депутатів, відповідають на листи тощо.

 

Студенти стали авторами більше ніж 60 брошур з питань економічного, політичного міжнародного розвитку України.

Контакти: ГО "Молодіжна Альтернатива ", вул. Обсерваторна, 11/1, оф. 214, Київ 04053 Україна, тел/факс (+38 044) 486-49-77, (+38 044) 592-86-69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  www.ya.org.ua

Завантажити анкету учасника

 ГО "Молодіжна Альтернатива "

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST