Тусовка з патріотичним присмаком Друк

«Львів – місто почуттів, дощів і кави», – так стверджують організатори бардівського вечора у міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Молодіжні тусовки у Львові ніби і не рідкість, проте патріотичного духу, українськості в окремих може і забракнути. Кількість бардівських вечорів, які провело молодіжне об’єднання «Граніт» упродовж чотирьох років, вже наблизилась до сорока.

 

Високий Замок, 25 листопада 2010

Того вечора молодь була у вишиванках. У залі були й старші люди. Хлопці та дівчата з гітарами почергово виконували пісні, декламували вірші – власні й улюблені. По залу ходив зошит, в якому записували, які пісні хочуть почути. «Ми не тільки популяризуємо пісенну поезію, а й вчимо. У нас немає солістів, співати й акомпанувати може будь-хто», – розповідає автор ідеї бардівських вечорів і незмінний ведучий Андрій Мочурад.

Була на вечорі і авторка нашої газети Зоя Гаюк. «Я – американка. Для мене велика приємність побачити, що є молоді люди, яким небайдужа українська історія, – каже вона. – Працюю з університетською молоддю, один із членів цього гурту запросив мене сюди. Мені було трошки боляче і дивно, як мало українських студентів знали про українську історію, Голодомор чи символіку, українські традиції. Я виростала у Нью-Йорку і навчалася в українській школі у Вашингтоні. Нас вчили історії, буквально якою вона була, не радянської. Ми на тому виросли. Тепер мешкаю в Україні постійно».

Фото: Високий Замок

Високий Замок, №223(4355)

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST