Студенти вимагають забезпечити їм проходження практики Друк
"Студенти вищих навчальних закладів повинні мати гарантоване право на проходження переддипломної та навчально-виробничої практики", - заявив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

На сьогоднішній день адміністрації вузів практично не забезпечують студентів можливістю проходження виробничої практики, повідомили в прес-службі громадської ініціативи "Студентський захист".

"Обов'язковою умовою видачі сертифіката про акредитацію вузу повинна стати наявність у вищого навчального закладу підтвердженої документально можливості забезпечити всіх осіб, що навчаються за спеціальністю, яка акредитується, місцем для проходження переддипломної та навчально-виробничої практики, зокрема наявність договорів з підприємствами, установами, організаціями про проходження у них переддипломної та навчально-виробничої практики", - підкреслює Андрій Черних.

Студенти вищих навчальних закладів повинні мати право на безоплатне проходження переддипломної та навчально-виробничої практики у підприємствах, установах, організаціях різних форм власності.

"Незаконна відмова посадових осіб підприємств, установ, організацій у наданні місць для проходження переддипломної та навчально-виробничої практики повинна вважатися порушенням законодавства про працю та тягнути передбачену законодавством відповідальність. Відповідні зміни до нової редакції проекту Закону України "Про вищу освіту" направлені до Міністерства освіти і науки України", - підсумував Андрій Черних.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST