У Львові відбудеться вечірка для молоді з особливими потребами Друк
24 листопада, о 16.00 год. у клубі «Picasso» відбудеться щорічна молодіжна вечірка для молоді з особливими потребами під гаслом: «Ми різні, ми рівні»

Організовує захід Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Участь у ньому візьме молодь з ГО «Віра і світло», ГО «Довіра», Центру дозвілля та соціальної реабілітації для неповносправних БФ «Карітас-Львів УГКЦ», навчально-реабілітаційного центру «Джерело», ГО «Спільноти Лярш-Ковчег» (майстерня «Назарет»). Створити святкову, дружню атмосферу допоможуть волонтери Центру.

«Вечірка проводиться з метою підтримки та сприяння інтеграції у суспільство осіб з особливими потребами, надання можливості цим молодим людям активного спілкування з однолітками та волонтерами Центру. Вони зможуть знайти та пізнати нових друзів, зробити своє життя щасливішим та повнішим. Вечірка – це острівець цікавого спілкування, частинка активного життя. Кожен з учасників має змогу відкрити своє серце для дарування радості, тепла, любові іншим. У програмі святкування відбудеться благодійний концерт львівської співачки Ірини Федишин. За участю дискжокея клубу «Picasso» для молоді – дискотека», – розповіла директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Покотицька.

Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST