У Львові навчатимуть як правильно підготуватися до пологів Друк
Підготуватися до процесу народження дитини важливо як фізично, так і морально. Цими вихідними з 27 по 28 листопада у приміщенні Фонду Св. Володимира (вул. Городоцька 319 а) відбуватиметься навчання із приготування до пологів для інструкторів та майбутніх батьків.

«Метою роботи такої школи є приготування вагітних жінок, їх чоловіків та членів їхніх сімей до періоду вагітності, пологів, народження здорової дитини та нормального післяпологового періоду. Взяти участь у навчанні можуть як ті подружжя, які вже чекають народження дитини, так і ті, які лише планують вагітність. Водночас на навчальний курс запрошуються медичні працівники, а також представники немедичних спеціальностей, які мають бажання та можливість проводити заняття із приготування до пологів», – каже організатор навчання Ольга Терендій.

Докладніша інформація – за тел. 097-410-52-12, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідка

Програма:

27 листопада

10.00-14.00 – Ранкова сесія: обгрунтування необхідності приготування до пологів. Методика та принципи проведення занять, методичні матеріали. (Зореслава Городенчук); відгуки слухачів про курси із приготування до пологів. (Ольга Терендій); дихання, релаксація (Ольга Терендій); психологія жінки під час вагітності та після пологів (Галина Руденко); гімнастика для вагітних (Ольга Бондаренко).

15.00 – 19.00 – Пополуднева сесія: вагітність, пологи, сімейні пологи. (Галина Дацко); післяпологовий період, відновлення плідності після пологів (Галина Дацко); переваги грудного вигодовування. Склад та властивості грудного молока. Анатомія молочної залози. Фізіологія лактації. (Валентина Савчак).

28 листопада

10.00 – 13.30 – Літургія Ранкова сесія: прикладання дитини до грудей: правильне і неправильне захоплення дитиною грудей, позиції, типові помилки (практичне заняття). (Світлана Мокрик, Ольга Терендій); дихання, релаксація (практичне заняття) (Світлана Мокрик); нормальний перебіг грудного вигодовування (Зореслава Городенчук).

14-30 – 18.00 – Пополуднева сесія: труднощі грудного вигодовування. (Зореслава Городенчук); зціджування та зберігання грудного молока, альтернативні способи догодовування дитини (Людмила Жук); харчування під час вагітності та годування грудьми. (Людмила Жук); пригодовування. Відлучення дитини від грудей. (Валентина Савчак).

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST