У Львові презентують проект «Дитина з Місяця» Друк
23 листопада у Львові представлять фільм «Дитина з Місяця» в корпусі філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, що на Хуторівці, 35а.

Стрічка одним з кроків однойменного проекту з прав людини, що спрямований на привернення уваги молоді та ЗМІ до проблем людей з обмеженими можливостями в Україні.

Проект «Дитина з Місяця» був започаткований студентами 10-ти українських університетів на Молодіжному Форумі Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, що проходив під Києвом з 17 по 20 травня 2010 року.

Проект передбачає показ фільму-мелодрами «Дитина з Місяця» - реальної історії про життєвий шлях юнака-інваліда – у десяти ВНЗ України та проведення дискусій про дотримання в Україні прав людей з обмеженими можливостями. Метою проекту є привернення уваги до проблем, з якими зіштовхуються в Україні люди-інваліди, налагодження контактів між студентами, громадськими організаціями та активістами, які займаються цією проблемою, а також включення людей з фізичними вадами в повноцінне соціальне життя.

Фільм озвучений українською мовою.

Проект «Дитина з Місяця» був розроблений студентами Фільм «Дитина з Місяця» італійського режисера Джанфранко Альбано неодноразово ставав призером престижних міжнародних телевізійних фестивалів, здобувши у 2007 році призи «Юнеско-Амаде» у Монте-Карло, «Золота Магнолія» в Шанхаї та приз «Золота Олива» за кращий художній фільм у м. Бар, Чорногорiя.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST