У Львові відбудеться тренінг «Особливості створення та діяльності громадських рад» Друк
Інформаційно-правовий центр «Наше право» запрошує представників інститутів громадянського суспільства для участі у тренінгу «Особливості створення та діяльності громадських рад», який відбудеться 4 грудня 2010 року у місті Львові.

В рамках навчального тренінгу учасники здобудуть знання та навички стосовно процедури створення консультативно-дорадчих органів, практичних механізмів їх безпосередньої діяльності. Окрім цього, в рамках тренінгу будуть детально висвітлені особливості формування нових громадських рад, утворення ініціативних груп з підготовки установчих зборів, тонкощів підготовки і проведення установчих зборів, обрання членів громадських рад, питання забезпечення ефективності їхньої діяльності.

В межах тренінгу будуть проаналізовані актуальні питання застосовування положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 3 листопада 2010 р. № 996.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик та практичних кейсів за циклом „колба”. Тривалість навчання – один день.

До участі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації). Перевага надаватиметься представникам інститутів громадянського суспільства, які поширюють свою діяльність на територію Львівської, Тернопільської, Волинської та Чернівецької областей.

Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати коротке CV та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 28.11.2010 р. Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 29.11.2010 р.

Контактна інформація:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел./факс: 0(32) 236-70-49

      Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST