Конкурс на найоригінальнішу мотивацію для волонтерів Євро-2012 Друк
Наймасштабнішою подією, яка залучить рекордну кількість волонтерів в Україні стане фінальна частина чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. За деякими оцінками, Євро-2012 об’єднає близько 20 тисяч добровольців навколо спортивної події.

До Всесвітнього Дня волонтера інформаційний портал “Всеукраїнський центр волонтерів – 2012” оголошує конкурс на найоригінальнішу мотивацію для потенційних волонтерів Чемпіонату.

Згідно проведеного опитування, нині найважливішим стимулом долучитись до проекту у 2012 році є підвищення рівня володіння іноземною мовою. На другому місці – досвід спілкування з туристами. Мотивація відвідати інші країни є третьою за популярністю. Але це далеко не весь список…

А який особисто у тебе стимул бути волонтером ? Три найоригінальніші версії отримають цінні подарунки.

Свої пропозиції (одним реченням) Ви можете надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на сторінку Вконтакті із поміткою “Конкурс” до 3 грудня 2010 року.

У листі обов’язково слід вказати П.І.Б., дату народження, місце проживання, установу, у якій навчаєтесь або працюєте.

Після отримання всіх листів 10 найцікавіших мотивацій буде опубліковано на порталі volunteers2012.org.ua

Шляхом відкритого голосування відвідувачі оберуть три, на їх думку, найкращі варіанти.

Контакти:  Всеукраїнський центр волонтерів - 2012, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://volunteers2012.org.ua/

Додатки

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST