Презентація стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи Друк
Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки запрошує студентів, аспірантів, викладачів та науковців вищих навчальних закладів міста Львова на презентацію стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи.

Презентація відбудеться 25 листопада о 16:00 год. у читальній залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: проспект Шевченка 13, м. Львів.

Ви зможете дізнатися про можливості навчатися чи стажуватися в Австрії, Англії, Греції, Німеччині, Польщі, Франції, Чехії; про фінансові та побутові умови цих програм; матимете унікальну нагоду поспілкуватись з колишніми учасниками.

Усіх охочих взяти участь у презентації просимо попередньо зголоситися до 24 листопада 2010 р. електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Захід проводиться за ініціативою Мережі центрів європейської інформації України у рамках Європейського освітнього тижня.

За детальнішою інформацією просимо звертатися за:

Тел. (032) 235-4861
Моб. (050) 519-2006 – Олег Процак
Моб. (097) 987-9775 – Микола Шпаковський
http://lviv.ukrcei.org

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008 р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 Мережа центрів європейської інформації України

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST