«Готуємо не дивлячись, а відчуваючи...» Друк

У Львові визначали найкращого незрячого кулінара. Львівська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих (ТПО УТОС) за фінансової підтримки управління соціального захисту міської ради провели кулінарний конкурс “Галицька господиня”.

 

Високий Замок, 17 листопада 2010

За два дні у кулінарному конкурсі серед незрячих взяли участь близько тридцяти членів УТОСу, які змагались у двох номінаціях: “салати” та “кондитерські вироби”. Серед учасників турніру можна було побачити як старших жінок, так і молодих дівчат. Не проґавили шансу показати свої кулінарні здібності і незрячі чоловіки. “Такі конкурси додають впевненості у своїх силах, – розповів “ВЗ” член організації 25-річний Андрій Кузик. – Дружина допомогла приготувати печінково-кабачковий торт. Його смакові якості високо оцінили члени журі”.

 Особливі похвали на конкурсі “Галицька господиня” линули на адресу 65-річної Марії Братків. Її салат “Фантазія” припав до смаку всім членам журі. “Сама вигадала цей салат, – зізналась “ВЗ” пані Марія. – Щороку до цього конкурсу придумую щось новеньке. Ці змагання дають мені змогу вийти із чотирьох стін, відчути себе повноцінним членом суспільства”.

Серед переможців конкурсу оригінальністю вирізнявся салат “Рибки в озері” 22-річної Юлії Сухової. “Намагаюсь підійти до всього із фантазією, – розповіла “ВЗ” дівчина. – Попри те, що я – інвалід із зору, ніколи не опускаю рук. Закінчила педагогічний коледж при університеті ім. Івана Франка. Зараз навчаюсь у Міжнародному університеті розвитку людини “Україна” в Києві. Граю на фортепіано, сопілці, багато читаю. Не просто було пристосуватись до світу без світла. Щодня інвалід стикається із масою випробувань, пройшовши які, стає сильнішим”.

Фото: Високий Замок

Високий Замок, №217(4349)

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST