У Львові пройде конференція, присвячена бездомним Друк
23 листопада у Львівському національному університеті імені Івана Франка пройде відкрита конференція під назвою «Бездомні: невидимі люди Львова».

У межах конференції відбудеться фотовиставка "Бездомні: інший погляд", а також показ студентського відео, повідомили в Міжнародній громадській організації Спільнота Святого Егідія, яка організовує заходи.

Організація Спільнота Святого Егідія має унікальний досвід 5-річного спілкування з бездомними Львова та пропонує неупереджено й відверто подивитися на людей, які з різних причин одного дня втратили оселю, залишилися без підтримки сім’ї, родичів, друзів. Головна мета конференції, яка проводиться на початку зимової пори року, є насамперед консолідація зусиль державних та громадських організацій, які працюють у Львові з бездомними та заради бездомних; розробка та реалізація конкретних заходів, які, особливо взимку, зможуть врятувати людей від холоду. З іншого боку, конференція покликана започаткувати в суспільстві якісно інший дискурс про бездомних, який базуватиметься на життєвій реальності цих людей та їхніх проблемах, допомагаючи долати в нашій ментальності глибоко вкорінені стереотипи та упередження.

"Ступінь гуманності будь-якого суспільства визначається не за рівнем якості життя найбагатших, а власне, – за умовами життя найбідніших. Толерантне та чуйне суспільство складається з нашої спільної толерантності та рівня співчуття до найбеззахисніших співгромадян. Саме бездомні здатні навчити нас справжньої людяності", – зазначає керівник проекту Іванна Синицька.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST