У Львові пройде низка інноваційних семінарів Друк
18-19 листопада у нашому місті відбуватиметься  низка семінарів  в рамках проекту  під назвою «Львів – місто інноваторів». Семінари по основах  інноваційної діяльності, патентування, ліцензування, бізнес-планування та підготовки і проведення презентації прослухають студенти львівських вишів.

Крім того, в рамках реалізації проекту вже видано каталоги інноваційних проектів та спеціальний посібник «Від ідеї до впровадження», які будуть розповсюджені серед учасників семінарів.

 

«Ми виділили три цільові групи проекту. Перша -  підприємці. Для них ми вже встигли провести семінар  під час виставки-ярмарку «Львівський  товаровиробник» 15 жовтня цього року. Друга - студенти, які візьмуть участь у семінарах  18-19 листопада. І третя - досвідчені науковці, для яких плануємо проведення семінару в кінці листопада. Під час завтрашніх семінарів хочемо більше зосередитись на частині бізнес-планування, тому запросили експертів з Львівський регіональний центр з інвестицій та розвитку», - каже завідувач сектору супроводу інвестиційних проектів відділу економічного розвитку мерії Іван Дмитрасевич.

«Семінари зі студентами ми зробимо максимально  практичними. Після коротких виступів по інноваційному підприємництву, інтелектуальній власності, бізнес-плануванню студенти проводитимуть коротку презентацію своїх ідеї з наступним їх обговорення та питаннями від експертів», – каже експерт Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Андрій Біляк.

Семінар «Львів - місто інноваторів» відбуватиметься протягом 18-19 листопада за адресою  вул. Сахарова 42, к. 507. Заняття відбуватимуться щодня з 9.00 до 15.00. Проект фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. 

 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST