Клоуни з Данії веселитимуть дітей у львівських лікарнях та дитбудинках Друк
До Львова приїхало 6 клоунів з Данії, які є волонтерами організації «SOS Smile». У межах їхнього візиту до Львова вони провели 2-денний тренінг для львівських волонтерів Благодійного фонду «Доктор Клоун».

 

Про це 17 листопада на прес-конференції повідомила директор БФ "Доктор Клоун" Уляна Мазепа.

За її словами тренінг присвячено етиці поведінки клоунів в лікарні, співчуттю, співпережиттю, також данські клоуни вчили львівських показувати фокуси та вмінню відчути себе клоуном.

"Ці тренінги були спрямовані на психологічні аспекти: як працювати у лікарні і не розгубитись у палаті, як правильно відчути дитину, до якої підійти у першу чергу. Для нас дуже корисно проводити такі спільні заняття з колегами з Данії", – розповіла директор БФ "Доктор Клоун" Уляна Мазепа.

Відтак, 6 клоунів з Данії разом з кількома львівськими волонтерами БВ "Доктор Клоун" відвідають: Львівську обласну спеціалізовану клінічну лікарню "Охматдит", Львівську міську дитячу клінічну лікарню, дитячий будинок № 2, дитячий будинок № 1, що на вул. Таджицькій, реабілітаційний центр "Джерело", благодійний фонд "Відкрите серце".

"На початку підготовки візиту клоунів SOS Smile до Львова ми планували лише відвідини лікарень та дитячих будинків. Та на якомусь етапі підготовки виникло питання про те, чи є у Львові клоуни, які хотіли б разом відвідати хворих дітей. Після пошуків в мережі Інтернет ми виявили, що у Львові вже є лікарняні клоуни - Благодійний Фонд "Доктор Клоун". Ми з ними сконтактувались. Так програма нашого візиту стала ширшою, масштабнішою та цікавішою", - зазначила координатор візиту до Львова волонтерів з Данії з організації "SOS Smile" Беріт Остін.

Як розповіла Беріт Остін, усі шестеро клоунів, які приїхали з Данії, працюють у різних галузях, серед них є інженери, консультанти, самій Беріт – 55 років, але зараз, не це основне, мета – ділитися усмішками з тими, хто є в потребі.

Нагадаємо, у Львові волонтери БФ "Доктор Клоун" працюють з червня 2009 року і щотижня відвідують близько 150 хворих дітей. Під час візиту кожна дитина, окрім доброго настрою, отримує від доктора-клоуна маленькі подарунки: 2 цукерки ("пігулки доброго настрою"), розмальовану іграшку з надувної кульки та клоунський носик. Цей проект було втілено за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради в рамках проекту "Терапія сміхом в дитячих лікувальних установах м. Львова", який переміг в конкурсі соціально-культурних проектів.

Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST