А. Садовий: «Наступний мер Львова має бути вихідцем зі студентського середовища» Друк
Львів святкує день студента. З урочистого вдягання левів біля входу в Ратушу у студентські мантії розпочалось святкування дня студента. Продовжилось святкування урочистою сесією студентської ради Львова, де було інавгуровано нового студентської мера. Ним став Тарас Прокопишин.

Колишня студентська мер Христина Паньків свої повноваження склала. Також одразу ж на сесії було визначено і трьох заступників нового мера.

«На моїй пам’яті - це третя інавгурація студентського мера і хочу відзначити, що динаміка дуже позитивна Студентський мер бере на себе відповідальність за студентів міста Львова. Це є дуже багато молодих людей, які є креативними та талановитими. Я б хотів, щоб це не була декларативна відповідальність. Адже це реальна відповідальність - бути лідером середовища. Бо це одне з найдинамічніших та найуспішніших середовищ міста Львова. Студентство є надією для громади міста Львова», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

З рук міського голови Львова Андрія Садового новий студентський мер отримав посвідчення радника міського голови. Також Андрій Садовий запросив Тараса Прокопишина на урочисту сесію Львівської міської ради наступного тижня, де буде інавгуровано нових депутатів Львівської міської ради та мера Львова.

«За 4 роки у львівській мерії стажування пройшло понад 3,5 тис студентів. Вони здобули тут дуже цінний досвід. Студенти – це у моєму розумінні наш кадровий потенціал. Я б хотів, щоб у вас усіх були амбіції працювати для рідного міста, служити рідному місту,  працювати у стінах міської ради, бути депутатами, керівниками департаментів, заступниками міського голови. І я сподіваюся, що студентське середовище поступово дозріє, щоб один з наступних мерів Львова був власне вихідцем з студентського середовища. Це місто творити нам спільно», – наголосив Андрій Садовий.

Окрім того, 25-м активним студентам Андрій Садовий вручив грошові премії. Кількох студентів було відзначено подяками міського голови та відзнаками.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST