IV НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС I ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНИК РОКУ 2010 - ЛЬВІВЩИНА» Друк

Розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує не лише соціальний капітал і духовність, але й певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус. Тоді благодійність в Україні має всі шанси стати невід’ємною складовою соціально відповідального ведення бізнесу, як це традиційно є в усьому світі. Запрошуємо вас стати учасником І Львівського обласного конкурсу «Благодійник року 2010 - Львівщина» і подати свою заявку.

Мета і завдання конкурсу: сприяння розвитку благодійництва в Україні зокрема у м. Львові та Львівській області та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Співзасновники та організатори конкурсу: ВБФ «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Український форум благодійників і Центр філантропії. Організаторами конкурсу є також ІАЦ «Громадський простір» і БО «Інститут професійного фандрайзингу».
Організатором конкурсу у Львівській області виступає ГО «САМІ» (Андрій Породко). Співорганізатори: Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради (Юрій Лукашевський), Інститут Екуменічних Студій Українського Католицького Університету (Анастасія Зайцева).

Наглядова Рада Національного конкурсу: до Наглядової Ради увійшли видатні діячі у сфері культури, спорту, громадської діяльності, які мають авторитет та визнання у суспільстві, бездоганну репутацію, зацікавлення у розвитку благодійності в Україні та власний досвід благодійної діяльності:

 • Богдан Ступка, народний артист України (голова Наглядової Ради);
 • Марія Бурмака, народна артистка України;
 • Олег Скрипка, лідер гурту «ВВ»;
 • Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики;
 • Оксана Забужко, письменниця;
 • Іван Малкович, поет, письменник, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»;
 • Андрій Куликов, журналіст, телеведучий, експерт із засобів масової інформації.

Журі конкурсу: до його складу входять визнані експерти з питань соціального розвитку нашого та благодійності Львова, які мають необхідний досвід для визначення кращих зразків благодійності згідно з критеріями конкурсу та у певних номінаціях.

Учасники конкурсу: фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу у Львові або Львівській області у 2010 році для вирішення суспільних проблем. У конкурсі є три блоки номінацій: для бізнесу, приватних ініціатив та благодійних фондів.

 

Номінації конкурсу:

 • Благодійник року – Підприємство - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив бізнес-структур, що мають риси великого, середнього та малого бізнесу.
 • Благодійник року – Фінансова установа - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив бізнес-структур чи організацій, що надають фінансові послуги. Сюди входять банки, інвестиційні фонди, кредитні спілки, страхові компанії тощо.
 • Благодійник року – Громадська організація - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив благодійних організацій, та ініціатив громадських організацій.
 • Благодійник року – Особиста благодійна ініціатива - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив фізичних осіб, які надають фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок.
 • Благодійник року – Дитяча, юнацька ініціатива - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив дитячих колективів, груп. Та окремі дитячі та юнацькі ініціативи.
 • Благодійник року – Релігійна організація - в номінації розглядаються заявки щодо благодійних ініціатив релігійних організацій всіх конфесій.

Конкурс також передбачає вручення спеціальних призів. Спеціальні призи не вимагають подання заявок. Вони надаються спонсорами та партнерами.

Прийом заявок триватиме з 10 листопада по 10 грудня 2010 року. Аплікаційну форму можна завантажити на сайті www.blagodijnyk.org.ua. (в рубриці «Регіональні конкурси»/«Благодійник року — Львівщина 2010»)

Заповнену заявку та додаткові матеріали з поміткою “Благодійник року” надсилайте:
1. поштою на адресу: 79034, м. Львів, вул. Тернопільська 3/52 (з поміткою «Голові журі Львівського обласного конкурсу «Благодійник року»);
2. електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Результати Конкурсу розміщуються на веб-сайті Конкурсу http://www.blagodijnyk.org.ua, а також на веб-сайтах організаторів конкурсу. Переможці Конкурсу запрошуються на церемонію нагородження, яка відбувається у місті Львів.
Переможець кожної з номінацій нагороджується спеціальною відзнакою та дипломом конкурсу з написом «Благодійник року – Львівщина 2010».

Інформаційний ресурс конкурсу: www.blagodijnyk.org.ua (в рубриці «Регіональні конкурси»/«Благодійник року — Львівщина 2010») та на сайтах співорганізаторів регіонального конкурсу.

Заявка на участь у конкурсу "Благодійник року — Львівщина 2010"


 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST