Сьогодні – Міжнародний день терпимості Друк
У 1996 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала державам-членам організації щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день, присвячений терпимості, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість

У посланні з цього приводу Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун звертає увагу на серйозні загрози людству і підкреслює, що протистояти їм можна шляхом розвитку культурного різноманіття і заохочення освіти на благо світу, - повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

«Терпимість особливо потрібна для того, щоб перешкодити політиці поляризації в епоху, коли стереотипи, невігластво і ненависть загрожують розірвати тендітні зв’язки всередині товариств, які постійно урізноманітнюються. Завдяки торгівлі та інформаційним технологіям сучасний світ взаємозалежний як ніколи, проте через зубожіння, невігластво, конфлікти і розбіжності між громадами та країнами стають дедалі масштабнішими та глибшими», – наголошується в посланні Пан Гі Муна.

Також Генсек ООН підкреслив, що терпимість не можна сприймати як даність, її слід прищеплювати, виховувати та передавати від покоління до покоління. Найважливішу роль в забезпеченні терпимості і в контексті боротьби з ненавистю і дискримінацією грає просвітництво – як у стінах школи, так і за її межами.

 ZIK

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST